WIKLINOWY SMOK HRABIA
Wykonawcy: Maria i Ryszard Machowscy z Rudnika nad Sanem
Pomoc przy realizacji:
– Firma PATKAR – sponsorowała wiklinę Firma powstała w 1991 roku. Założycielem jest pan Stanisław Szydełko, który wraz ze swą
żoną, rozpoczął wówczas działalność w branży koszykarskiej. Od tego czasu firma znacznie się rozwinęła. Na przestrzeni lat rozszerzyli znacznie swój
asortyme nt, między innymi o produkty z drewna i PVC, głównie w zakresie ogrodzeń oraz karmników i budek lęgowych dla ptaków. Obecnie zatrudniają w swojej firmie 48 osób oraz, w zależności od sezonu, ok. 200 – 300 doświadczonych chałupników.
Oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców hurtowych, poszukujących produktów do wyposażenia ogrodów, jak też produktów dla zwierząt domowych i dzikich ptaków. Niemniej jednak zapraszają wszystkich zainteresowanych swoimi produktami do kontaktu z działem sprzedaży.
– Firma MAJSTER – zabezpieczyła nieodpłatnie transport. Firma Usługowo Handlowa MAJSTER Wiesław Styrc, Rudnik nad Sanem.
Główna działalność firmy to Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach.
– Firma Apiso – wykonała metalową konstrukcję Firma APISO istnieje na rynku od 1998r. Kowalstwo artystyczne APISO zapewnia profesjonalne wykonanie wysokiej jakości produktów kowalskich. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, wysokiej jakości materiałów oraz odpowiedniego ich zabezpieczenia powstają niesamowite kompozycje: ogrodzenia, barierki schodowe, balustrady balkonowe.