1.02.2019r. w Galerii Centrum Wikliniarstwa odbył się wernisaż wystawy malarstwa „Pejzaże bliskie” Danuty Gaweł z Krzeszowa. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem zaproszonych gości przez Burmistrza Gminy i Miasta Waldemara Grochowskiego, który oficjalnie przedstawił nową Panią Dyrektor – Annę Straub życząc jej powodzenia i wytrwałości w pracy zawodowej. Dopełnieniem życzeń był piękny bukiet kwiatów złożony na ręce Pani Dyrektor.
Drugą część spotkania poprowadziła Pani Dyrektor przybliżając sylwetkę Artystki i jej dorobek artystyczny, a Pani Danuta opowiedziała więcej o swojej drodze twórczej.
Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy w Galerii Centrum Wikliniarstwa – prace można będzie oglądać do końca marca 2019r.