statuetka_polska_pieknieje

certyfikat1

eden

kosze plener

doceniony_przez_spolecznosc

Promocja Centrum Wikliniarstwa

„Polska Pięknieje. 7 Cudów Unijnych Funduszy”
Centrum Wikliniarstwa w Rudniku zostało nominowane w kategorii
„Rozwój Turystyki na Obszarach Wiejskich”.


Nagroda Główna dla Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem za projekt
„Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem”

Burmistrz Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem
Waldemar Grochowski
prezentuje statuetkę zwycięskiego projektu
„Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem”


Wydawnictwo „Pascal”


Smartlink


 Szanowni Państwo
Jest mi bardzo miło poinformować, że Państwa projekty docenione w ramach konkursu „Polska Pięknieje” będą promowane podczas Pikników Lata z Radiem na terenie całego kraju. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w ramach tych pikników będzie miało stoisko, na którym będą rozdawane albumy „Polska Pięknieje” oraz wyświetlana prezentacja dotycząca nominowanych z wszystkich trzech edycji konkursu. Ustaliłam także z Ministerstwem, że mogą Państwo również na tym stoisku zaprezentować swoje materiały promocyjne. Niedogodność tej sytuacji polega jedynie na tym, że trzeba je we własnym zakresie dostarczyć na dany piknik. Poniżej link do strony z harmonogramem pikników. Gdyby ktoś z Państwa zdecydował się na dostarczenie materiałów, na któryś z nich proszę o informację wówczas ustalimy szczegóły.

Lato z Radiem i… z Funduszami Europejskimi

 

Pozdrawiam serdecznie
Karolina Dolata
Menedżer ds. projektów
konferencyjnych i szkoleniowych
k.dolata@smartlink.pl
tel: 61 849 90 40
faks: 61 849 90 41
www.smartlink.pl

Spotkanie laureatów konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” w Tyńcu pod Krakowem 1-2 luty 2011r.


 Drodzy Laureaci,
Serdecznie dziękujemy za niezapomniane spotkanie w Klasztorze Benedyktynów w Tyńcu – największe z dotychczasowych. Gospodarzem wydarzenia był o. Bernard Sawicki OSB, Opat tyniecki. Sama osobowość gospodarza jak i piękne i nastrojowe wnętrza tynieckiego klasztoru sprzyjały dyskusji i wymianie doświadczeń.
Benedyktyni z Tyńca są laureatem głównej nagrody w II edycji konkursu w kategorii „Zabytek” za projekt rewitalizacji zabytkowego skrzydła klasztoru, w którym obecnie mieści się muzeum, Benedyktyński Instytut Kultury oraz Dom Gości.
Przed przyjazdem do tynieckiego klasztoru zwiedziliśmy trasę turystyczną „Śladem europejskiej tożsamości Krakowa”, która stała się jedną z największych atrakcji turystycznych Krakowa.
Dwudniowa wizyta w Tyńcu (1-2 lutego br.) była bardzo ciekawa i inspirująca – zapoznaliśmy się ze wspaniałymi efektami projektu rewitalizacyjnego i zapoznaliśmy się z planami kolejnych przedsięwzięć. Benedyktyni przekazali też swoje doświadczenia związane z wytwarzaniem, sprzedażą i marketingiem produktów benedyktyńskich, a także działalnością wydawniczą. Dużym zainteresowaniem cieszyły się informacje dotyczące Benedyktyńskiego Instytutu Kultury, który w krótkim czasie stał się ważnym ośrodkiem intelektualnym w Polsce.
Na końcu mieliśmy trochę czasu, by porozmawiać o planach na przyszłość. Miło nam poinformować, że wielu Laureatów chciałoby zorganizować kolejne spotkania. Już dziś wiemy, że mamy chętnych gospodarzy na 4 następne wydarzenia! O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zdjęcia ze spotkania w Tyńcu można obejrzeć na naszej stronie. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

Załączamy też listę uczestników dotychczasowych spotkań Klubu Laureatów.

 

Pozdrawiamy serdecznie
Jacek Rutkowski
Klub Laureatów
Konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”
konkurs@smartlink.pl
tel/faks: 61 849 90 41
kom. 605 517 004
www.smartlink.pl

Spotkanie laureatów konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” Uniejów 9-10 luty 2010r.

„Polska Pięknieje” – II Forum Funduszy Europejskich 7- 8 maja 2009r. Warszawa – Zamek Królewski


„Polska Pięknieje” – Konferencja „Zabytki z pomysłem, czyli jak połączyć ochronę dziedzictwa kulturowego z wymaganiami współczesnego turysty” 28 październik 2008r. Lublin


Filmy o projektach – „Wiklinowe sukienki”


forum

II Forum Funduszy Europejskich – GALERIA