Dnia 4 sierpnia 2013r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się piknik rodzinny „Wakacyjne Hocki – Klocki 2013” pod patronatem Burmistrza Waldemara Grochowskiego.
W programie znalazło się dużo atrakcji:

• występ Zespołu Pieśni i Tańca „Racławice” z Katolickiego Domu Kultury „Arka” kierowanego przez p. Agnieszkę Rup (w ramach współpracy MOK i ARKI)
  • koncert rudnickiego zespołu młodzieżowego „Oxygen”: Diana Wań, Magdalena Gołąbek, Eryk Chojnacki, Martin Nikolas
  • taneczne show zespołu „New Inspiration” z Miejskiego Ośrodka Kultury: Radosława Ruchaj, Aleksandra Klusek, Katarzyna Skiba, Karolina Rzeszutek, Izabela Kolano
  • muzyczna prezentacja małych Rudniczanek: Wiktorii i Julii Ramockich
  • malowanie kolorowych buziek latawców – zabawa plastyczna z nagrodami
  • quizy i konkursy dla rodzin
  • konkurencje i rozgrywki sportowe prowadzone przez dyr. MOSiR Piotra Potockiego
  • zabawy sceniczne dla dzieci prowadzone przez Centrum Zabaw Dzieciak ze Stalowej Woli
  • dmuchańce
  • kule wodne
  • oprawę muzyczną pikniku zabezpieczył zespół „Dudzik Band”

Kolejną edycję Wakacyjnych Hocków – Klocków prowadziła Dyrektor MOK Krystyna Wójcik.

Impreza sfinansowana została ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Organizatorzy:Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji