Aktualności

Dla wielu z nas Wielkanoc jest czasem radości – towarzyszą mu zmiany w przyrodzie, na które czekamy przez większość roku. Po długiej zimie nadchodzi wiosenna pora, a wraz z nią ciepło i magia budzącej się do życia natury.
Dlatego też tegoroczne wielkanocne aranżacje w Centrum Wikliniarstwa to projekty inspirowane naturą, co widać nie tylko w dominującej kolorystyce, ale i wykorzystywanych materiałach. Tradycyjnie króluje wiklina, dodatki to bratki, surowe tkaniny i oszczędny design.
Pamiętaliśmy jednak, że Wielkanoc kojarzy się również z obfitością, dlatego nic nie stanęło na przeszkodzie, by to właśnie bogactwo kolorowych i wywołujących uśmiech dekoracji świątecznych odmieniło wystrój Centrum Wikliniarstwa.
Urocze figurki wielkanocne, które zerkają z niemal każdego kąta – zabawne króliczki, kurki, pisanki nie tylko ceramiczne ale też wiklinowe dodają świętom Wielkiej Nocy niezwykłego uroku.
Jak widać dekoracje i ozdoby wielkanocne nie muszą być nudne i szablonowe. Czasami wystarczy szczypta dobrych pomysłów, odrobina inspiracji i gotowe.