Aktualności

7 marca 2021r. w sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia wydarzenie nie odbyło się w tradycyjnej formie z udziałem publiczności, lecz w formie on-line. Program artystyczny rozpoczęła Dyrektor MOK zapraszając wszystkich do obejrzenia i wysłuchania „Muzycznej Bombonierki”, której emisja miała miejsce na Facebooku i YouTube Centrum Wikliniarstwa. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Miejskiego, uczniowie klasy III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2, grupy taneczne MOK oraz młodzi artyści, którzy zagrali utwory w ciekawych aranżacjach na pianinie. Koncert upewnił nas, że w młodych mieszkańcach naszej gminy drzemie ogromny potencjał a swoboda i wysoki poziom wykonania pokazuje, że młodzi artyści doskonale się bawią i sprawia im to przyjemność.
Wierzymy, że sytuacja związana z epidemią ustabilizuje się, a to z kolei pozwoli na organizację koncertów w formie, do jakiej przywykliśmy.
Podsumowując, było wyjątkowo. Wszystkim Paniom jeszcze raz życzymy zdrowia, radości i sukcesów z okazji ich święta. Serdecznie dziękujemy również Dyrekcji i Nauczycielom za wspaniałą współpracę.