AktualnościAktualności Biblioteka

W Bibliotece Publicznej w Rudniku nad Sanem realizowana jest kolejna edycja akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Dzieciom w wieku przedszkolnym (3-6 lat) przekazywany jest prezent – Wyprawka Czytelnicza. W wyprawce dzieci otrzymują książkę, „Pierwsze czytanki”, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik dostaje barwną naklejkę. Po zebraniu dziesięciu naklejek dziecko zostaje uhonorowane imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Miło nam poinformować, że kolejni najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki odebrali wyprawki i dyplomy Małego Czytelnika. Gratulujemy!
Przypominamy, że Wyprawki Czytelnicze można odbierać zarówno w Bibliotece Publicznej w Rudniku nad Sanem jak i filiach w Kopkach i Przędzelu.
Zachęcamy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, którzy nie zapisali jeszcze swoich pociech do biblioteki, do przyłączenia się do akcji, „Mała książka-wielki człowiek”.