AktualnościAktualności Dom Kultury

12 marca 2023 r. w Domu Kultury odbył się koncert w wykonaniu artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod dyrekcją dr Anny Czenczek. Został zorganizowany aby uczcić świętowany kilka dni wcześniej Dzień Kobiet i wyrazić wdzięczność oraz okazać szacunek wszystkim mieszkankom gminy. Na powitanie uczestnicy koncertu obdarowani zostali słodkościami. Następnie zgromadzonych na widowni gości przywitała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Anna Straub, a wiceburmistrz Dariusz Świta, w imieniu swoim i Pana burmistrza, złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia.
Na scenie rozbrzmiały największe przeboje polskiej muzyki, m.in. „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Damą być”, „Papierowy księżyc” oraz „Szukaj mnie”. Podczas koncertu wystąpił m.in. Kamil Jachyra – zwycięzca ostatniej edycji „Szansa na Sukces. Opole 2023”, który już wkrótce wystąpi w Opolskich Debiutach. Zaśpiewała także Martyna Małek, którą można było oglądać podczas tegorocznych Przesłuchań w Ciemno „The Voice Kids”.