AktualnościAktualności Biblioteka

6.05.2022r. w bibliotece w Rudniku nad Sanem odbyło się spotkanie z udziałem grupy „Misie” z Przedszkola Miejskiego. Fantastyczne spotkanie wypełniło głośne czytania bajeczki pt. „Kicia Kocia w bibliotece”. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece. Natomiast, ku miłemu zaskoczeniu, wiele dzieci to stali bywalcy biblioteki. W trakcie naszego spotkania dzieci mogły zobaczyć i poznać zakamarki biblioteki, dowiedzieć się co trzeba zrobić, aby być jej czytelnikiem, jak należy traktować książki oraz co można robić w bibliotece oprócz pożyczania książek. Dyskusja była bardzo burzliwa, a dzieci wykazały się ogromną wiedzą.
Bardzo dziękujemy dzieciom oraz pani Patrycji Sibiga za odwiedziny i zapraszamy ponownie.