Od 4 lutego do 13 lutego trwały ferie w naszych placówkach. Był to przede wszystkim czas zabawy. Nie zabrakło bajkowych rebusów, kalamburów, zimowej krzyżówki i oczywiście spotkać z książką i bohaterami bajkowymi. Uczestnicy tworzyli m.in. ilustracje do przeczytanych tekstów, wariacje z włóczek oraz puchowe poduszki. Dzieciaki mogły spędzić czas kulturalnie wyjeżdżając do Domu Kultury w Rudniku nad Sanem na zimowy spektakl pt.: „Zaczarowany młynek” oraz do Centrum Edukacji Ekologicznej w Jarocinie. Na zakończenie odbyła się loteria fantowa, dzieci otrzymały drobne upominki, a uśmiechy na ich buźkach były dla nas – bibliotekarek największą nagrodę. Dziękujemy za pomoc w zajęciach paniom: Justynie Niedbała, Florentynie Rudnickiej i Teresie Sajdłowskiej oraz OSP w Kopkach za słodycze.

Zimowe podróże po literaturze, Bajkoczytanie i M�drali�scy

Wizyta p. Jadwigi Tarnawskiej z grupą dzieci

Wyjazd na spektakl „Zaczarowany młynek” do Domu Kultury w Rudniku nad Sanem

Śnieżne wariacje i puchowe poduszki