11.02. 2013r. w Bibliotece odbyły się zajęcia plastyczne „Efektowna ozdoba każdego stroju, naszyjniki, kolczyki” prowadzone przez Angelikę Maczugę studentkę malarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego.
W zajęciach brali udział najmłodsi czytelnicy, ich rodzice oraz pani Teresa Młynarska – nauczyciel szkoły w Kopkach. Potrzebne materiały na zajęcia podarowała dzieciom prowadząca. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodki poczęstunek.

13.02.2013r. odbyły się zajęcia „Nauka przez zabawę”. Dzieci rozwiązywały zagadki, rebusy, grały w gry edukacyjne. Zorganizowana została również loteria fantowa. Następnie w asyście strażaków, bibliotekarki i pani Justyny Niedbały (nauczyciela szkoły w Kopkach) dzieci udały się na górkę, gdzie zjeżdżały na sankach. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały paczki od strażaków.

14.02. 2013r. Organizowany wyjazd do kina na spektakl teatralny „Małe co nieco Tygryska” w wykonaniu Teatru Maska z Krakowa.

Ostatnie zajęcia odbyły się dnia 21.02. i dotyczyły pokazu makijażu.