Ferie zimowe dobiegły końca, a wraz z nimi program ferii zorganizowanych w Bibliotece w Rudniku nad Sanem, Kopkach i Przędzelu. Przez dwa tygodnie odbywały się zajęcia, w czasie których każdy uczestnik mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.
Wszystkie spotkania były wypełnione zabawą, o którą w wolnym czasie właśnie chodzi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczno-techniczne i loteria fantowa. Ciekawą formą rozrywki były zabawy na puszystym i długo oczekiwanym śniegu oraz zajęcia kulinarne. Uczestnicy zajęć wybrali się również do Domu Kultury na przedstawienie pt.: „Skarbnikowe dary” i do Centrum Wikliniarstwa na wystawę „Flora i fauna naszej małej Ojczyzny”. Na zakończenie ferii rozstrzygnięty został konkurs na „Najaktywniejszego uczestnika ferii”. Przez całe ferie dzieciaki bardzo chętnie korzystały z Internetu, puzzli oraz gier planszowych. Wszyscy uczestnicy spotkań w bibliotece otrzymali drobne upominki i słodycze.