AktualnościBez kategorii

Choć za oknem bywa różnie – czasami aura wciąż mało wiosenna – to wiosna tuż tuż. Ta astronomiczna nadejdzie już w poniedziałek, 20 marca, dlatego na fanpage EDEN na Facebook (https://www.facebook.com/edenpolska/?fref=ts) rozpoczynamy wiosenny konkurs. Do wygrania aż piętnaście nagród!

Wiosna zawsze nastraja nas optymistycznie i… turystycznie. Gdy pogoda sprzyja, lubimy wybrać się na wycieczki w bliższe czy dalsze okolice. Dla poszukujących turystycznych inspiracji, na profilu EDEN Polska regularnie przedstawiamy atrakcyjne miejsca, które zostały nagrodzone i wyróżnione w ramach polskich edycji europejskiego konkursu EDEN, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki już od 2009 rok.
Teraz przygotowaliśmy szczególną inspirację konkurs „Odkryj wiosną swój EDEN w Polsce”. Jego laureaci będą mieli okazję spędzić czas w wyjątkowych miejscach w Polsce. Do wygrania są bowiem vouchery na pobyty, posiłki w regionalnych restauracjach i bilety wstępu.
Konkurs rozgrywany jest na fanpage na Facebooku – https://www.facebook.com/edenpolska/?fref=ts. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie za pomocą specjalnej aplikacji – quizu wiedzy: udzielenie w jak najkrótszym czasie jak największej liczby poprawnych odpowiedzi na dziesięć konkursowych pytań. Gdzie zdobyć potrzebne informacje? Tego również dowiecie się z postów na naszym profilu.
Liczymy jednak, że nie tylko zwycięzcy, ale także pozostali uczestnicy, gdy już poznają poprzez konkurs te atrakcyjne miejsca, zdecydują się tam wybrać i… odkryć swój Eden w Polsce. Czy w nagrodę czy nie zawsze warto! Ale najpierw warto odwiedzić EDEN na Facebook, polubić, wziąć udział w quizie i postarać się osiągnąć jedno z premiowanych miejsc.

Zapraszamy!

Rozpoczęcie konkursu i pierwszy post konkursowy – 20 marca; kolejne dwa razy dziennie aż do startu quizu. Quiz będzie można rozwiązywać od 26 do 29 marca, za pomocą specjalnej aplikacji. Zakończenie konkursu 30 marca br.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu „https://www.edenpolska.pl/pl/component/rubberdoc/doc/20/raw