Dzień Pluszowego Misia w Filii Bibliotecznej w Kopkach

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami Filia Biblioteczna w Kopkach zaprosiła uczniów klasy „0” z PSP im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Kopkach wraz z wychowawczynią Marzeną Trybowską. Każdy z nich przyniósł ze sobą ulubioną maskotkę misia i coś o niej opowiedział. Dzieci wspólnie zatańczyły z maskotkami do dziecięcej muzyki, losując w jaki sposób mają zatańczyć ze swoimi ulubieńcami. Wysłuchały historii o powstaniu pluszowego misia oraz krótkiego opowiadania „Dzień pluszowego misia w przedszkolu” . Dzieci wykonały także piękne niedźwiadki z papierowych kółek różnej wielkości i własnoręcznie ozdobiły je. Mali przyjaciele misiów wzięli także udział w zawodach „Głodny miś” oraz same spróbowały prawdziwego miodu. Na sam koniec dostały słodkie „Misie – Lubisie”.