AktualnościAktualności Biblioteka

W piątek 24 listopada obchodziliśmy w naszej Bibliotece już po raz kolejny Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wielbiciele tej sympatycznej dziecięcej przytulanki spotkali się w czytelni biblioteki. W spotkaniu uczestniczyła grupa „Kotki” z Przedszkola Miejskiego w Rudniku nad Sanem. Wspólna zabawa rozpoczęła się od przeczytania dzieciom książeczki pt. „Miś Brumi mały pomocnik”. Sześciolatki wykazały się niezwykłą aktywnością podczas zajęć, bardzo dobrze odpowiadały na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu. W czasie zajęć dzieci oglądały książeczki, których bohaterami są misie, zapoznały się z historią pluszowego misia, nie mogło również zabraknąć „misiowych” zabaw. Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia z misiem i słodki upominek.