Aktualności

Tłumy fanów Zenka Martyniuka i pozostałych zespołów szalały pod sceną w niedzielne popołudnie 19 czerwca na obiekcie MOSiR-u.
Oficjalnie imprezę otworzył Burmistrz Waldemar Grochowski witając wszystkich hasłem imprezy „Hello Rudnik!” i życząc wspaniałej zabawy.
Wspaniała muzyka, dobre jedzenie przygotowane przez zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich oraz stoiska rękodzieła i drobnej wytwórczości w wyjątkowo radosnej atmosferze na długo zapadną w pamięci mieszkańcom i gościom.
Zaproszone zespoły zagrały świetne koncerty, podczas których publiczność tańczyła i śpiewała a atmosferę doskonale podsycał prowadzący „Janku Janku”. To nie były jedyne atrakcje tego dnia. Na scenie już od godziny 14 zaprezentowali się młodzi artyści placówek oświatowo – wychowawczych z terenu gminy oraz zespoły taneczne działające przy MOK-u.
W tym samym czasie do zabawy zachęcało wesołe miasteczko z licznymi karuzelami i dmuchańcami oraz targi wikliniarskie z bogatym asortymentem oryginalnych produktów. Obejrzeć można było również eksponaty Centrum Wikliniarstwa, pokaz mistrzowskiego wyplatania oraz korowania wikliny.
Dziękujemy sponsorom za pomoc w organizacji imprezy a mieszkańcom i gościom, którzy nas odwiedzili za ich obecność.

O Wiklinie napisali:
SZTAFETA
TYGODNIK NADWIŚLAŃSKI
GOŚĆ SANDOMIERSKI
PULS PODKARPACIA
NOWINY24

Sponsorzy imprezy “Wiklina 2022 Rudnik nad Sanem”