Bez kategorii

Konkurs “Wielkanocne Cudeńka” pod patronatem Burmistrza Waldemara Grochowskiego dobiegł końca. Otrzymaliśmy od Was 115 prac, każda naprawdę piękna i wyjątkowa. Ich różnorodność, pomysłowość i Wasze zaangażowanie zasługują na wielkie uznanie i duże brawa. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej kreatywności, ogromu pracy, jaką włożyliście w wykonanie tych wspaniałych wielkanocnych ozdób, kolorowych, niepowtarzalnych, wykonanych różnymi technikami plastycznymi.
Jury w składzie: Bernarda Podstawek – Przybysz, Maria Lachowicz, Lidia Zastawna i Waldemar Łojek stanęło przed niełatwym wyborem komu przyznać nagrody ufundowane przez Urząd Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem.

Ostatecznie wśród nagrodzonych znaleźli się:
Nagroda Specjalna: Helena Idzi

Kategoria: 3 – 6 lat:
I miejsce: Szymon Mazur
II miejsce: Paulina Stec
III miejsce: Amelia Sondej
Wyróżnienie: Kamil Sagan

Kategoria: uczniowie klas I – III:
I miejsce: Kacper Gwizdak
II miejsce: Lena Skrzypek
III miejsce: Zuzanna Socha
Wyróżnienie: Łukasz Konior

Kategoria: uczniowie klas IV – VIII:
I miejsce: Wiktoria Okoń
II miejsce: Krystian Bartosik
III miejsce: Weronika Reichert
Wyróżnienie: Marlena Kułaga oraz Laura Krawiec

Kategoria: uczniowie szkół ponadpodstawowych:
I miejsce: Rafał Siedlecki
II miejsce: Patrycja Szot

Kategoria: dorośli:
I miejsce: Karolina Witkowska
II miejsce: Maria Szot
III miejsce: Małgorzata Kotuła
Wyróżnienie: Ewelina Sondej

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, za tak liczny udział w konkursie i zachęcamy do ciągłego rozwijania swoich pasji i zdolności. Mamy nadzieję, że ozdoby, jakie wykonaliście, będą dekoracją Waszych wielkanocnych stołów oraz okien i umilą Wam świąteczne chwile spędzone w rodzinnym gronie. Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy i życzymy Wam zdrowych i wesołych Świat Wielkanocnych.

Zapraszamy wszystkich laureatów i osoby wyróżnione po odbiór nagród. Prace nienagrodzone w konkursie mogą zostać odebrane przez uczestników w Centrum Wikliniarstwa.