Obecnie on-line

Repertuar Kina "Rusałka"
Listopad 2011plakat 1 - 4, 6, 8 XI "Colombiana"
Akcja, USA/Francja
dozwolony: 15 lat, 107min.,
godz. 18.00


       Zoe Saldana ("Avatar" i "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3"! Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia gangstera, który był odpowiedzialny za zamordowanie najbliższych. Film powstał na podstawie scenariusza Luca Bessona.


REŻYSERIA: Olivier Megaton
OBSADA: Zoe Saldana, Jordi Molla, Lennie James, Amandla Stenberg, Michael Vartan

2 - 11, 12, 15 XI - "Kret"
Thriller (Polska)
dozwolony: 15 lat, 108min.,
godz. 18.00


  Odkąd Paweł (Szyc) rozkręcił wraz z ojcem Zygmuntem (Dziędziel) wspólny interes, jego rodzina zaczyna coraz optymistyczniej patrzeć w przyszłość. Ich marzenia o dostatnim życiu przekreśla pewnego dnia artykuł, który godzi w dobre imię Zygmunta. Z dnia na dzień współpracownicy Pawła odwracają się od niego, a małżeństwo z Ewą (Czerwińska) przeżywa poważny kryzys. Paweł zrobi wszystko, żeby odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzutów. Tropy z przeszłości prowadzą do zagadkowego człowieka (Pszoniak), który od pewnego czasu zdaje się potajemnie kierować losami Pawła i Zygmunta. W zamian za odpowiedzi na pytania spędzające Pawłowi sen z powiek, złoży on zdesperowanemu mężczyźnie zaskakującą propozycję...
REŻYSERIA: Rafael Lewandowski
OBSADA: Borys Szyc, Marian Dziędziel, Wojciech Pszoniak, Bartłomiej Topa, Magdalena Czerwińska


2 - 18, 19, 22 XI - "Naznaczony"
Horror (USA),
dozwolony: 15 lat, 103 min.,
godz.18.00


       "Naznaczony" to intrygujący i zaskakujący horror, który bez trudu znajdzie swoje miejsce obok takich klasyków gatunku jak "Egzorcysta", "Omen", czy "Duch". Młode małżeństwo z trójką małych dzieci kupuje wymarzony dom. Ich początkowa radość zostaje jednak przerwana przez dziwne i niewytłumaczalne zjawiska, które towarzyszą im od momentu przeprowadzki. Po upadku z drabiny ich syn zapada w tajemniczą śpiączkę. Zrozpaczeni rodzice szukają zewsząd pomocy. Wkrótce przyjdzie im zadać sobie pytanie, czy to na pewno dom jest źródłem nękających ich zjawisk.

REŻYSERIA: James Wan
OBSADA: Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins, Andrew Astor, Lin Shaye

2 - 25, 27, 29 XI - "Mniam"
Animacja, Komedia (USA)
dozwolony: b/o, 84 min.,
27 XI - godz. 15.00, 25, 29 XI - godz. 17.00


       Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny kroczącej skonstruowanej przez łebskiego głowonoga Doktora Mackensteina (Jerzy Kryszak). Jednak pierzaści kandydaci na prowiant nie pozostają dłużni i przygotowują płetwiastym kilka jajcarskich niespodzianek. Bo nie ma nic gorszego, niż wkurzona kura! Kiedy wielokrotna miss kurnika Kokosza Nell znajdzie się w zasięgu paszczy żarłocznego Szczeny, do kontrataku ruszą zaprawieni w walkach kogutów mistrzowie kurate Kurczak Norris, Kurambo i Kukurychu (Kabaret Ani Mru Mru). Bo kurczaki nie płaczą!

REŻYSERIA: Aun Hoe Gou
DUBBING: Marcin Hycnar, Piotr Fronczewski, Magdalena Gessler, Jerzy Kryszak, Marcin Wójcik, Michał WójcikZAPRASZAMY!!!
Copyright MOK